محصولات

تعمیر دوربین عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای بسیار تخصصی و حساس است. چرا که اگر کوچکترین اشتباه یا خطایی در آن رخ دهد تبعات بدی را به دنبال خواهد داشت و ممکن است موجب از کار افتاد و یا نقص در عملکرد آن شود.

تعمیرگاه تخصصی نوین با داشتن نیروهای مجرب، کارآموزده و متخصص  جهت تعمیر مدل های مختلف دوربین های سونی با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا فعالیت می نماید. نظارت بر تمامی مراحل تعمیر و بازسازی از جمله مسئولیت های تعمیرکاران این مجموعه می باشد.

مشتریانی که دوبین هاییشان آسیب دیده است تمایل دارند دوربین خود را به تعمیرگاهی بسپارند که از هر لحاظ قابل اطمینان باشد. هدف تعمیرگاه مرکزی دوربین سونی بر آن است تا علاوه بر ترمیم و تعویض و رفع نمودن نقوص و عیب های دستگاه آن را همانند روز نخست به مشتریان تحویل دهد.

 

خدمات نمایندگی تعمیر دوربین سونی


اما بپردازیم به خدماتی که در این مجموعه ارائه می شود:
 خدماتی از جمله تعویض و تعمیر لنز دوربین، سنسورها، بدنه، کلیدها، برطرف نمودن خطایی که در دوربین نمایان می شود، تعمیر و تعویض باتری، تعمیر ال سی دی و بسیاری دیگر از مشکلاتی که ممکن است در دوربین به وجود اید در مجموعه بزرگ نوین قابل رفع و بررسی خواهد بود.
در صورت بروز هر گونه مشکل تنها کافی با مراجعه به وب سایت نوین و بخش درخواست تعمیرات  و درج مشکل خود جهت مشاوره رایگان اقدام نمایید.
تکنسین های خبره نوین تعمیرات با شناسایی مورد پیش آمده شما را در جهت تعمیر دوربین عکاسی راهنمایی می نمایند.
در صورت بروز هر یک از مشکلاتی مانند:
تار شدن تصاویر
روشن نشدن دستگاه
خطا در هنگام شارژ باتری
از کار افتادن کلیدها
و ... نمایندگی تعمیر دوربین سونی برای رفع آن در خدت شما عزیزان می باشد.

تعمیر دوربین سونی
تعمیر دوربین سونی


 
تعمیر لنز دوربین سونی


لنز دوربین با وجود حساسیت بالایی که دارد لازم است به شدت نسبت به مراقبت از آن حساس بوده و مانع از آسیب به آن بشویم. معمولا دوربین هایی که لنزشان آسیب می بینید بر اثر قرار گرفتن یکی از شرایط زیر می باشد:

تابش مستقیم نور خورشید

نفوذ گرد و خاک

ورود آب و رطوبت به داخل آن

قرارگرفتن در سرما یا گرمای شدید

تماس با مواد شیمیایی

در اثر برخورد با شی و ضربه به آن

تکان های شدید

نوسانات الکتریکی

و ...

 

شکسته شدن لنز دوربین مهم ترین  و بدترین آسیبی است که ممکن است عکاس با آن مواجه شود چرا که در امر عکاسی خلل ایجاد می نماید. تکنسین های کارآزموده نوین با مشاهده چنین موردی به ترمیم قطعه می پردازند و اگر قطعه قابل ترمیم نباشد آن را تعویض نموده و همانند روز اول به مشتریان باز می گردانند.

رفع ارورهای دوربین سونی


بسیار پیش آمده که حین عکاسی با ارورها و یا خطاهایی مواجه می شوید در واقع این خطا نشان از وجود نقص در عملکرد یکی از بخش ها می باشد. برخی از این ارورها قابل تشخیص بوده و بی راحتی می توان آن را برطرف نمود اما برخی دیگر هستند که تنها لازم است توسط تعمیرکار بررسی شده و جهت رفع آن اقدام شود. پس هنگامی که با یکی از این خطاها مواجه شدید حتما با در میان گذاشتن آن با تعمیرکاران تعمیرگاه مرکزی دوربین نوین در جهت بهبود مشکل پیش آماده اقدام فرمایید.

 

دسترسی سریع به فرم های نوین تعمیرات