Series Z

 

 

با کانن  PowerShot S200خلاقیت خود را به تصویر بکشید

کانن  PowerShot S200با سیستم HS که تلفیقی از سنسور حساسیت بالا و پردازشگر DIGIC 5 است و لنزی با f/2 در هر شرایط نوری تصاویری خارق العاده خلق می کند. Poershot S200 به عکاسان این امکان را می دهد تا تکنیک های هنری را به تصویر بکشانند و عکس های خود را در سفر و بیرون از خانه با دیگران به اشتراک بگذارند.

 

 

      ویژگی های اصلی

·         S200 با داشتن سنسور حساسیت بالا و پردازنده ی DIGIC 5 حتی در نور کم نیز تصاویری بی نظیر می آفریند. این دوربین با داشتن دیافراگمf/2 و حداکثر حساسیت 6400 در شرایط نوری نامناسب بدون استفاده از فلاش یا سه پایه نیز عکس های باکیفیتی به ثبت می رساند.

 

·         با زاویه بسیار باز 24میلیمتری و زوم اپتیکال 5برابر S200 میتوان از سوژه های گوناگون عکاسی کرد. به منظور نزدیک شدن بیشتر به سوژه ها زوم دیجیتال 9برابر برای این دوربین درنظر گرفته شده که با وجود بزرگنمایی تصویر، از وضوح آن نمی کاهد.

 

·         سنسور حساسیت بالای 10.1مگاپیکسلی این دوربین جزئیات تصویر را کاملا واضح به ثبت می رساند

 سیستم لرزشگیر تصویر Powershot S200 حتی در زوم کامل نیز تصاویری ثابت و فیلم هایی با کمترین تکان خلق می کند.

 ·         با حالت های دستی این دوربین و همچنین رینگ کنترل لنز آن می توانید دخالت بیشتری در تنظیمات عکس از جمله دیافراگم، سرعت شاتر و فوکوس داشته باشید.

 

·         وای فای S200 دستگاه دوربین شما را به  سیستم های دیگر متصل میکند تا عکس های خود را به اشتراک بگذارید.

 ·         از طریق صفحه نمایش 3 اینچی این دوربین می توانید تصاویر را به راحتی مشاهده کنید. کیفیت بالا و اندازه مناسب این صفحه نمایش به منظور راحتی در تغییر تنظیمات، جستجوی فهرست ها و به اشتراک گذاشتن تصاویر طراحی شده است.

حالت اتوماتیک هوشمند Powershot S200 این امکان را به شما می دهد تا عکس هایی خارق العاده گرفته  و فیلم هایی با کیفیت HDضبط کنید. در این حالت دوربین با هوشمندی از میان 36حالت عکاسی و فیلمبرداری خود، با توجه به شرایط، حالت مناسب را انتخاب می کند. به منظور فیلمبرداری آسان نیز دکمه ای برای این هدف اختصاص داده شده است.

 

 

 

 


دسترسی سریع به فرم های نوین تعمیرات