اخبار و مقالات

یک لنز حرفه‌ای تمام‌عیار و همه‌کاره، با ساختی عالی و کیفیت تصویر بسیار بالا
Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM


در فوریه 2012 از سوی کانن معرفی شد و به عنوان یک -.2470mm f/2.8L USM بروزرسانی برای لنز قدیمی
معرفی شد.طراحی جدید این لنز از سوی کانن توانست لنزی استاندارد و بسیار با کیفیت را روانه بازار کند که هر عکاسی عاشق آن میشود.
طراحی جدید کانن باعث شد تا اندازه این لنز کوچکتر شود و حجم آن نیز کاهش یابد.کانن این لنز را تا حد زیادی در مقابل گرد و غبار و آب مهر و موم نموده است.این لنز در درجه اول برای قطع فول فریم طراحی شده است اما مطابق معول میتوان از آن در دوربین 7 دی نیز استفاده کنید که در آن زاویه معادل 112-38 را ارائه میدهد.
این لنز نسبت به نسخه‌ی قبلیش ساخت بدنه و کیفیت تصویر بالاتری دارد. در این لنز از جدیدترین فناوری‌های صنعت عدسی‌سازی استفاده شده است. در ساختار اپتیکی لنز یک عدسی با پاشش نوری بسیار کم دو عدسی با پاشش را (Chromatic Aberration) نوری کم به‌کار رفته‌اند تا آبراسیون رنگی خصوصاً در گوشه‌های کادر سر واید لنز، به‌حداقل برسند. دو عدسی غیرکروی به صورت ترکیبی آبراسیون هاله‌ای را در کل گستره‌ی زوم کاهش می‌دهند. پوشش‌های سطحی عدسی‌ها باعث بهبود بازنمایی رنگ و تعادل راکاهش میدهند. (Ghosting) رنگی لنز می‌شوند، و شبح‌وارگی
دیافراگم لنز 9 تیغه (دایره‌ای) دارد، تا قسمت‌های فوکوس‌نشده‌ی تصویر (بوکه) به زیبایی ثبت شوند. یک موتور فوکوس خودکار فراصوتی حلقه‌ای قوی والگوریتم جدید فوکوسخودکار(CPU) همراه پردازنده باعث فوکوس خودکار سریع، بی‌صدا و دقیق می‌شوند. بدنه‌ی این لنز برای استفاده‌ی مداوم و حرفه‌ای طراحی شده و مقاومت آن در مقابل غبار و رطوبت نسبت به نسخه‌ی قبلی افزایش یافته است. سطح عدسی‌های انتهایی جلو و عقب، و سطح خارجی لنز از یک پوشش فلورینی پوشیده شده‌اند تا در مقابل لکه‌های چربی (مانند آثار انگشتان)، و غبار مقاوم باشند. یک کلید قفل، لنز را در صورت لزوم در بسته‌ترین حالت نگه می‌دارد تا به‌صورت اتفاقی باز نشود.

نقاط قوت
اپتیک بی عیب و نقص و عالی
Flare مقاومت مؤثر در برابر
فوکوس دقیق،بی صدا و بی نقص
کیفیت ساخت عالی و مقاوم در شرایط جوی مختلف
نقاط ضعف
سایه روشن ناخوشایند در فاصله کانونی 50 تا 70 میلیمتر و دیافراگم 2.8 در قطع فول فریم.
در عکسهایی که از فاصله نزدیک گرفته شده اند(ماکرو) کیفیت تصویر پایین تر است.
عدم وجود لرزشگیر
قیمت بالا

 

تعمیر گاه دوربین پاناسونیک|تعمیرگاه دوربین نیکون|تعمیرگاه لنز دوربین| تعمیرگاه لنز کانن|تعمیرات دوربین عکاسی|تعمیرگاه لنز تامرون|

دوربین Hero+ مجهز به WiFi رونمایی شد.

دوربین عکاسی دیجیتال Rebel T5 EOS 1200D

دوربین سونی Cyber shot DSC-WX80