اخبار و مقالات

 

 

 

مرکز تعمير دوربين، نوين تعميرات ارائه دهنده تعمير انواع دوربين و خدمات جانبي دوربين ازجمله تامين قطعات و خريد و فروش دوربين سوني فعاليت مي کند. نوين تعميرات با هدف تهيه و توزيع تجهيزات، لوازم جانبي و خدمات پس از فروش لــوازم عکاسي و فيلم‌برداري با تيمي متخصص و خبره در اين زمينه به عنوان مرکز تعمير دوربين فعاليت مي نمايد. 
نوين تعميرات اين سالها که فعاليت مي کند با تکيه به تيمي توانمند و خلاق به موفقيت هاي جذابي دست يابد. دليل اين موفقيت هدف نوين تعميرات در راستاي جلب رضايت مشتريان عزيز است. 
به دليل اينکه مهمترين بخش نوين تعميرات، تعمير دوربين و خدمات پس از فروش است، گام هاي بزرگي را طي کرده است. به همين سبب نوين تعميرات به عنوان يکي از با اعتبارترين تعميرگاه دوربين برای تعمیر دوربین در سطح کشور مي باشد.

 

اشکالات دوربين

 

بيرون ماندن لنز دوربين و جمع نشدن دوباره آن: دليل بروز اين مشکل تکان هاي شديد، هنگام باز بودن لنز سقوط از ارتفاع. در زمان بروز اين مشکل از روشن کردن دوربين خودداري نماييد و اصلا سعي بر جمع کردن با فشار لنز دوربين نکنيد.
خارج نشدن لنز دوربين : در اين شرايط نيز از تکان دادن دوربين هنگام روشن کردن خودداري کنيد.
نداشتن تصوير LCD دوربين عکاسي : اين مشکل به علت باز و بسته شدن مکرر LCD است که باعث قطع شدن کابل شده مي گردد.دراين زمان با تعويض کابل و لولا مشکل ازبين مي رود.
تاچ پنل عمل نمي کند : دليل اصلي اين مشکل ال سي دي ، کابل ال سي دي و يا برد ال سي دي مي باشد.
نداشتن کيفيت تصوير گرفته شده: علت آن مشکل در لنز سي سي دي يا برد است.
ورود شن و ماسه به دوربين: خارج کردن باطري از دستگاه و دوربين را روشن نکرده. به دليل خاصيت چسبندگي شن و ماسه سبب خوردگي لنز مي گردد. در اين شرايط حتما به مراکز مجاز تعمير دوربين عکاسي رجوع نماييد.
آب خوردگي دوربين: خاموش کردن دوربين با استفاده از سشوار و برنج براي خشک کردن دوربين خودداري کنيد. باطري و رم را از دستگاه خارج نماييد. برای تعمیر دوربین فیلمبرداری در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

جهت تعمیرات دوربین با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.
09123258426 -66342590

مرکز تعمير دوربين، نوين تعميرات ارائه دهنده تعمير انواع دوربين و خدمات جانبي دوربين ازجمله تامين قطعات و خريد و فروش دوربين سوني فعاليت مي کند. نوين تعميرات با هدف تهيه و توزيع تجهيزات، لوازم جانبي و خدمات پس از فروش لــوازم عکاسي و فيلم‌برداري با تيمي متخصص و خبره در اين زمينه به عنوان مرکز تعمير دوربين فعاليت مي نمايد.