اخبار و مقالات

 

 

 

برای دریافت اطلاعات تعمیرگاه مرکزی دوربین سونی مجموعه نوین تعمیرات آماده خدمت به مشتریان عزیز می باشد. دوربین به عنوان وسیله ای می باشد که تصاویر را ضبط می نماید. دوربین این قابلیت را داردکه تصاویر می‌توانند در حافظه داخلی خود یا محلی دیگر ذخیره کند. تصاویر می توانند به طور ثابت و یا متحرک مانند ویدئو و فیلم نمایش پیدا کنند. ضبط تصویر به دو صورت آنالوگ و دیجیتال می باشند.دوربین ها به دونوع آنالوگ و دیجیتال هستند ودوربین های آنالوگ بر روی نگاتیو ذخیره می گردند. اما دوربین های دیجیتال تصاویر را بر روی کارت حافظه دیجیتال ذخیره می نمایند. در حال حاضر دوربین‌های دیجیتال بیشترین کاربرد را دارند. کمترین استفاده را دوربین های آنالوگ دارند. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه مرکزی دوربین سونی و تعمیر دوربین دیجیتال می باشد.


آشنایی با سونی


سونی یک شرکت ژاپنی و چند ملیتی می باشد و در حیطه ی تولید لوازم الکتریکی مثل موبایل، دوربین سونی، صنعت بازی های ویدئویی و تجهیزات سرگرمی و ... فعالیت می نماید.


دسته بندی لنزهای سونی

 

لنزهای دوربین سونی به پنج دسته تقسیم می گردند.
Sal: به دسته ای از لنزهی سونی که دارای فوکوس اتوماتیک هستند.
Sel: این مدل دقیقا مانند salاست، به لنزهایی گفته می شود که فوکوس را به صورت خودکار انجام می دهند. روی بدنه حک نمی شود.
Dt: مخفف عبارت technology digitalاست، این لنزها APS-Cاست و این لنزها توانایی این را که دایره تصویر را کامل پوشش نمی دهند.
FE
این مدل لنزها برای دوربین‌های فول فریم مانت E سونی طراحی گردیده است. برای تعمیر لنز دوربین شرکت نوین تعمیرات با تیمی متخصص در خدمت عزیزان است.


معرفی علائم لنزهای سونی


G
به معنای طلا و مخفف GOLDمی باشد.دارای بهترین کیفیت و با کیفیت ترین و گرانترین لنزهای سونی است.
ZA
به لنزهای کمپانی زایس گفته می شود و به شکل خاصی برای دوربین سونی ساخته شده اند. کیفیت این لنزها بالا یوده و در رده ی G می باشد.
SSM
این لنز به شخص اجازه می دهد تا با سرعت بالا و تولید صدای کمتر به وسیله لنز در زمان عملیات فوکوس صورت پذیرد.
SAM
این لنز معمولی و اقتصادی است و این لنز کم صدا و تقریبا سریع می باشد، ولی به سری SSM نمی رسد. مجموعه ما یکی دیگر خدماتش تعمیرگاه دوربین سونی می باشد.

جهت تعمیرات دوربین با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.
09123258426 -66342590

 برای دریافت اطلاعات تعمیرگاه مرکزی دوربین سونی مجموعه نوین تعمیرات آماده خدمت به مشتریان عزیز می باشد. دوربین به عنوان وسیله ای می باشد که تصاویر را ضبط می نماید. دوربین این قابلیت را داردکه تصاویر می‌توانند در حافظه داخلی خود یا محلی دیگر ذخیره کند.