SAMSUNG PL150

دوربین دیجیتال SAMSUNG PL150


دوربین دیجیتال SAMSUNG PL150 دارای مشخصات منحصر به فردی که در اینجا به شرح آن می پردازیم :

چه در داخل ساختمان با دوربین دیجیتال تصویربرداری کنید و چه در بیرون، چه بخواهید یک منظره را به تصویر بکشید و چه جمعی از دوستان را سر یک میز، لنز واید 27 میلیمتری با زوم نوری 5 برابر دوربین PL150 میدان دید بازتری به شما می دهد. مناظر زیبا، مهمانی ها و عروسی ها و آسمان خراشها را بدون اینکه لازم باشد قدمی به عقب بردارید در کادر بیاورید.

داشتن دوربین سامسونگ PL150 مانند این است که یک دوربین فیلمبرداری کیفیت HD داشته باشید که قادرست عکسهای حرفه ای نیز بگیرد. این دوربین می تواند با کیفیت HD و دقت 1280x720p در سرعت 30 کادر در ثانیه فیلم بگیرد. این دوربین از فرمت H.264 استفاده می کند که عملاً دو برابر فرمت MP4 و چهار برابر فرمت MJPEG – فرمتی که در بسیاری از دوربین های دیجیتال کاربرد دارد – ظرفیت فیلمبرداری به شما می دهد و کیفیت صدا و تصویر آن بسیار بهتر است. با رابط TL210-HDMI نیز می توانید فیلمهای HD خود را روی هر HDTV یا نمایشگر HD تماشا کنید.

با نمایشگر LCD دوگانه 3.0 اینچی این دوربین دیجیتال می توانید به آسانی از خود عکس بگیرید. کاربران می توانند با LCD جلوی 1.5 اینچی این دوربین پیش از عکس گرفتن، خود را در کادر مشاهده کنند. و با استفاده از دکمه سریع واقع در بالای دوربین می توانید براحتی به قابلیتهای مختلف LCD جلو مانند اینها دسترسی بیابید: پرتره از خود (عکس و فیلم)، ثبت زوج و حالت کودک. علاوه بر این با قابلیت "پرشی" پیش بینی شده در قابلیت تایمر (فیلم و عکس)، دوربین پیش از اینکه 3 تصویر حرکتی پشت سر هم بگیرد به شما اطلاع خواهد داد.

دوربین های سامسونگ سری pl :

دوربین سامسونگ PL121

تعمیرات دوربین series PL

دوربین سامسونگ PL170

تعمیرات دوربین seriesPl

 

دسترسی سریع به فرم های نوین تعمیرات