NX2000

دوربین سامسونگ NX2000 


 دوربین سامسونگ NX2000 نام مدل دیگری از دوربین های بدون آینه- با لنز قابل تعویض این شرکت می باشد و مدل بعدی NX1000 به حساب می آید. این دوربین که همانند مدل های پیشینش از نوع Range Finder Style است، این بار مجهز به به Wi-Fi و NFC داخلی می باشد.

با NFC به راحتی می توانید عکس هایی که با این دوربین گرفته اید را تنها با عمل Tapping یا ضربه ای ظریف به دستگاه های سازگار منتقل کنید. این دوربین 20 مگاپیکسلی APS-C، مجهز به نمایشگر 3.7 اینچی 1152000 نقطه ای لمسی، قابلیت عکاسی پیاپی با سرعت 8 فریم بر ثانیه و فیلم برداری Full HD می باشد. NX2000 به سه رنگ سفید، مشکی و صورتی ساخته شده است.

با استفاده از NFC وقتی این دوربین را به دستگاه های سازگار، مثل گوشی یا تبلت های مجهز به این فن آوری می زنید، (عمل Tapping)، می توانید انتقال فایل های تصویری را با سرعت زیاد و به صورت بیسیم با آن ها به انجام برسانید. 

Wi-Fi هم می تواند همین نقش را بر عهده گیرد، هرچند که با استفاده از Wi-Fi می توانید به شبکه هم متصل شوید و خیلی سریع تصاویری که گرفته اید را ایمیل یا بر روی شبکه های اجتماعی آپلود کنید. البته برای اتصال به دستگاه های سازگار نخست می بایست که اپلیکیشن Samsung Smart App مخصوص Android یا iOS را بر روی دستگاه خود نصب کنید.

در پشت این دوربین هم نمایشگر 3.7 اینچی لمسی قرار گرفته است. این نمایشگر به شما اجازه می دهد که به راحتی بتوانید از امکانات هوشمند و اتصالاتی این دوربین بهره ببرید. 

دوربین سامسونگ NX mini

تعمیرات دوربین series NX

دوربین سامسونگ NX1000

دوربین سامسونگ NX1100

دوربین سامسونگ NX20

دوربین سامسونگ NX30

دوربین سامسونگ NX300

دوربین سامسونگ NX3000

معرفی دوربین های سری NX سامسونگ در نوین تعمیرات

 

 

 

دسترسی سریع به فرم های نوین تعمیرات