SAMSUNG E55

دوربین دیجیتال سامسونگ ES-55


با نوین تعمیرات در تحلیل و معرفی دوربین سامسونگ مدل ES-55 همراه باشید .

(فروش دوربین دیجیتال سامسونگ ES-55 در نوین تعمیرات)

کیفیت بالای تصویر با استفاده از یک سنسور CCD دقت بالای 10.2 مگاپیکسلی 2.33/1 اینچی حاصل می شود. کیفیت تصاویر این دوربین دیجیتال تا آن اندازه خوب است که می توان آنها را در قطع پوستری نیز چاپ کرد. پردازنده قدرتمند تصاویر نصب شده در این دوربین امکان انتقال دقیق رنگ ها و پردازش سریع و کیفیت بالای تصاویر را دارا می باشد. . 

دوربین ES55 SAMSUNG مجهز به یک LCD 2.5 اینچی است تا رنگ و کنتراست با کیفیت بالاتری بازآفرینی شده و تصاویری زیباتر و واضح تر داشته باشید. همچنین LCD هوشمند SAMSUNG ES55 می تواند میزان روشنایی محیطی را بطور خودکار تشخیص داده و روشنایی LCD را بر اساس آن برای بهینه سازی مشاهده تصاویر تنظیم کند.

SAMSUNG ES55 دارای قابلیت حساسیت خودکار است که حساسیت را بطور خودکار بر اساس شرایط نوری تا ISO 1600 تنظیم می کند. حساسیت بالای تنظیم ISO 1600 در شرایطی که نور کم است، بدون لرزش دوربین یا تارشدن تصویر خوبی ایجاد می کند.

SAMSUNG E55 سبک و قابل حمل و در عین حال به دلیل دارا بودن بدنه استیل آلومینیومی بسیار مستحکم است. بدنه استیل آلومینیومی این دوربین استحکام آنرا افزایش داده و دوربین را در برابر فشارهای بیرونی و خط و خراشها محافظت می کند. E55 با طراحی زیبا و مجلل خود در چهار رنگ مختلف عرضه می شود.

دوربین سامسونگ ES95

دوربین سامسونگ F50

دوربین سامسونگ NX1000

دوربین سامسونگ NX20

 

 

 

دسترسی سریع به فرم های نوین تعمیرات