G7X

 دوربین کانن Canon Powershot G7X Mark II


با بررسی دوربین کانن Canon Powershot G7X Mark II در تعمیرگاه دوربین کانن در خدمت شما هستیم . در ابتدای سال 2016 کانن از سری کامپکت های تایپ 1 اینچی اقدام به معرفی دوربین کانن Canon Powershot G7X Mark II کرده است که نسخه ی پیشرفته تر دوربین کانن Canon Powershot G7X است.

 

اگر بخواهیم ویژگی های عمده ی دوربین کانن Canon Powershot G7 X Mark II را نام ببریم باید به موارد زیر اشاره کنیم :

1- حسگر CMOS تایپ 1اینچ با رزولوشن 20 مگاپیکسلی و پردازشگر تصویر DIGIC 7
2- لنز معادل 100-24 میلیمتری با دیافراگم F1.8-2.8و زوم 4.2 برابری
3- حلقه کنترل کلیکی به دور لنز برای تنظیم حرکت روان یا پله ای لنز
4- صفحه نمایش 3 اینچی با رزولوشن 1.04 میلیون پیکسل با قابلیت حرکت رو به بالا و پایین
5-پیچ گردان مجزا برای کنترل نورسنجی
6- فیلمبرداری Full HD با سرعت 60 فریم بر ثانیه و قابلیت Time Laps
7- محدوده حساسیت ISO 125-1280، قابل ارتقا تا 25600
8- عکاسی پی در پی با سرعت 8 فریم در ثانیه با فورمت Row 
9- صفحه نمایش 3 اینچی با 1.04 میلیون پیکسل
10- قابلیت WiFi و NFC با دکمه ی مجزا برای WiFi

 

دوربین کانن Canon Powershot G7 X Mark II از حسگری به اندازه ی 1 اینچ و با رزولوشن 20 مگاپیکسل از نوع CMOS برخوردار است ضمن آنکه ارتقا چشمگیری در زمینه ی پردازشگر تصویر یافته است و از تکنولوژی DIGIC 7 در آن استفاده شده است. همراهی این حسگر و پردازشگر تصویر در کنار یکدیگر به کاهش چشمگیر نویز در تصاویر و ارتقا کیفیت عکس ها حتی در شرایط نوری اندک منجر شده است.

 

از دیگر تغییرات این دوربین جدید نسبت به مدل قدیمی تر می توان به تغییر شکل ظاهری برخی از کلیدهای کاربردی دوربین اشاره کرد. صفحه نمایش این دوربین با اندازه ی 3 اینچ و رزولوشن 1040 هزار نقطه اکنون می تواند بر محور عمودی با زاویه ی 45 درجه رو به پایین و زاویه ی 180 درجه رو بالا بچرخد.

 

این دوربین کانن به دلیل برخورداری از جدیدترین تکنولوژی پردازشگر تصویر DIGIC 7 مجموعه ای از پیشرفت های فاحش و محسوسی را در خصوص عملکرد دوربین حین عکسبرداری و فیلمبرداری از خود نشان می دهد . از جمله محسوس ترین این تغییرات بهبود عملکرد حساسیت دوربین است. دامنه ی حساسیت این دوربین 12800-125 است که اکنون به مدد تکنولوژی جدید پردازشگر قابل ارتقا تا 25600 می باشد. ارتقا سرعت عکاسی پی درپی این دوربین نیز از دیگر پیشرفت هاست که از 6.5 فریم بر ثانیه در دوربین قدیمی به 8 فریم بر ثانیه در مدل جدید رسیده است. از دیگر تغییرات فاحش قابلیت گرفتن فورمت Row در تمامی 8 فریم عکاسی پی در پی است. ضمن انکه سرعت گرفتن عکس Row در این دوربین ارتقا یافته و از 12 بیت به 14 بیت رسیده است. در حالت Servo H این سرعت با وجود فوکوس خودکار تا 5.4 فریم بر ثانیه کاهش می یابد.

 

فوکوس خودکار نیز سرعت بیشتری یافته است به ویژه در موقعیت های کم کنتراست و یا حضور سوژه های اندک تر در تصویر. به فوکوس خودکار این دوربین حالت Pan(حرکت بر محور افقی) نیز افزوده شده است که به کاربر اجازه می دهد هنگام فوکوس خودکار بر یک سوژه ی متحرک با فوکوس خودکار فیکس شده و تنظیم سرعت شاتر اتوماتیک ، موشن بلر زیبایی در پس زمینه تصویر به وجود آورد. بسته به جهت حرکت افقی دوربین لرزشگیر هوشمند تصویر فعال می شود.

کیفیت فیلمبرداری دوربین کانن Canon Powershot G7 X Mark II نسبت به مدل قبل بی تغییر باقی مانده است. این دوربین با کیفیت فول اچ دی 1920x1080 و با سرعت 60 فریم بر ثانیه با فورمت MP4 فیلمبرداری می کند. از دیگر امکانات این دوربین می توان به گزینه ی تایم لپس اشاره کرد .

 

دوربین Canon Powershot G7 X Mark II از دکمه ی مستقیم WiFi برخوردار است و با روشن کردن ان می توان دوربین را به راحتی به دیوایس های هوشمند و کامپیوتر متصل نمود و عکس ها و فایل ها را از دوربین به گوشی منتقل نمود . اتصال NFC نیز در این دوربین موجود است . ازدیگر ارتقائات این دوربین می توان به افزایش قدرت باتری آن اشاره کرد که از 210 عکس به 265 عکس با هر بار شارژ ارتقا یافته است. ضمن آنکه با استفاده از حالت ECO می توان این میزان را به 355 عکس نیز افزایش داد. این دوربین از ماه می به قیمت 700 دلار وارد بازار خواهد شد. محتویات داخل جعبه ی این دوربین در عکس زیر آشکار است.

دسترسی سریع به فرم های نوین تعمیرات