HERO4 Black

معرفی دوربین فیلم برداری ورزشی گوپرو مدل HERO4 Black


 دوربین گوپرو مدل HERO4 Black به طور گسترده در ضبط ویدئو و عکاسی استفاده می‌شود و در مکان‌های غیرمعمول مانند هواپیما، اتومبیل، قایق، دوچرخه، موتورسیکلت، کلاه ایمنی و... کاربرد دارد. دوربین «HERO4 Black»پرچم‌دار دوربین‌های ورزشی گوپرو است، با توانایی فیلم‌برداری  4Kبا سرعت 30 فریم بر ثانیه و فیلم‌برداری 1080 با حداکثر سرعت 120 فریم بر ثانیه فوق العاده است .

دوربین Hero4 Black بهترین دوربینی است که در سایز به این کوچکی می‌تواند ویدئوهای 4K و اسلوموشن بگیرد . قیمت این دوربین چیزی بین 1500000 تومان تا 1800000 تومان است اما همین که بدانید با این هزینه و در این ابعاد دوربینی خواهید داشت که می‌تواند ویدئوی 4K با دقت بالا ضبط کند هیجان‌انگیز است.

قابلیت‌های خوبی مثل وای‌فای و بلوتوث داخلی و امکان کنترل کامل در حالت ProTune از آن یک دوربین فوق‌العاده خوب ساخته‌اند. یکی از مزیت‌های رقابتی دوربین گوپرو در قطعات یدکی و جانبی بی‌شمارش است. محبوبیت برند گوپرو باعث شده لوازم جانبی بسیار زیادی برای این دوربین ساخته شود؛ انواع و اقسام ماونت‌ها و هارنس‌ها برای هر شرایطی تضمین می‌کنند که دوربین قابل تطبیق پیدا کردن با شرایط مورد نظر شما است.

تنها مشکل این است که قیمت قطعات جانبی خیلی زیاد است. در مورد عمر باتری هم نمی‌توان از دوربین دفاع کرد و هرطور حساب کنید برای یک فعالیت حرفه‌ای باید چندتایی از باتری‌های یدکی گوپرو در کیف‌تان داشته‌باشید.

 

  بررسی لنز کانن EF 11-24mm F/4 L

تعمیرگاه لنز دوربین

لنز سیگما 70-300 mm

لنز Canon EF 50mm F/1.8 STM

تعمیر لنز در تهران

 

دسترسی سریع به فرم های نوین تعمیرات