Sony HXR-NX100

سونی HXR-NX100 دوربینی با ابعاد کوچک وزن کمتر از ۲ کیلوگرم با طراحی بسیار مناسب برای قرارگیری در دست میباشد. این دوربین دارای امکاناتی همچون لنز سری G سونی با قابلیت انجام تمام تنظیمات بصورت دستی، در کنار یک حسگر ۱ اینچی CMOS است.

طراحی بدنه این دوربین با وجود منظره‌یاب و نمایشگر ۳٫۵ اینچی، بعلاوه دو سری دکمه‌ی شروع و پایان ضبط و زوم مناسب برای هر گونه کاربری، خصوصاً روی دست میباشد.

روی بدنه این دوربین علاوه بر ورودی‌ها و خروجی‌های کارآمد، یک کفشک مولتی اینترفیس سونی برای نگهداری و اتصال برخی از لوازم جانبی سونی به دوربین، بدون استفاده از سیم و یا حتی باتری جداگانه قرار داده شده که در صورت استفاده از لوازم جانبی سازگار، نیاز به کابل‌کشی بین دوربین و این تجهیزات را از بین میبرد.

حسگر ۱ اینچی

سونی HXR-NX100 مجهز به یک حسگر CMOS یک اینچی با رزولوشن موثر ۱۴٫۲ میلیون پیکسل است. ابعاد این حسگر مشابه ابعاد فیلم سوپر۱۶ میلیمتری میباشد که این به معنای عمق میدان بهتر تصویر آن نسبت به دوربینهای دارای حسگر 1/2.8 اینچی و یا کوچکتر است.

این حسگر از نوع Exmor R است که به معنای بکارگیری فن آوری back-illuminated در ساخت آن میباشد. حسگرهای back-illuminated در مقایسه با حسگرهای معمولی بمیزان قابل توجهی دارای عملکرد بهتر در شرایط کم نور میباشند.

لنز سری G

لنز این دوربین دارای حداقل فاصله کانونی ۲۹ میلیمتر است که زاویه دید گسترده‌ای را در اختیار کاربر قرار میدهد. این لنز همچنین دارای f/2.8 در وایدترین حالت است. فاصله کانونی ۳۴۸ میلیمتر در تله‌ترین حالت است که به معنای توانایی ۱۲ برابر زوم اپتیکال میباشد.

سونی HXR-NX100در کنار این مقدار زوم اپتیکال، دارای توانایی ۲۴ برابر Clear Image Zoom یا توانایی بزرگنمایی بدون افت کیفیت تصویر و ۴۸ برابر زوم دیجیتال است.

وجود سه حلقه‌ تنظیم دور این لنز به کاربر اجازه میدهد علملیات زوم، فوکوس و تنظیم Iris را بطور کامل بصورت دستی تنظیم نماید.

فیلتر ND داخلی

سونی HXR-NX100برای ضبط تصاویر با مشخصات مطلوب در شرایط پرنور و آفتابی دارای فیلتر ND داخلی با چهار حالت 1/4 ، 1/16 ، 1/64 و Clear است.

قابلیت‌های ضبط تصویر

این دوربین دارای توانایی ضبط تصاویر فول اچ‌دی با نرخ فریم 24p ، 30p ، 60i و 60p با کدک AVCHD 2.0 است. سونی HXR-NX100 همچنین دارای قابلیت ضبط تصاویر 720/60p AVCHD بصورت اسلوموشن ۲ برابر آهسته و یا۶۰ برابر سریعتر میباشد.

تصاویر ضبط شده توسط این دوربین روی کارتهای حافظه SD ذخیره میشوند. امکان استفاده همزمان از هر دو کارت حافظه و یا پیگیری خودکار ادامه ضبط روی کارت بعدی هم موجود است.

یکی از شکافهای کارت حافظه صرفا مخصوص کارتهای SDHC/SDXC و دیگری علاوه بر کارتهای SDHC/SDXC دارای قابلیت پذیرش Memory Stick است. ضمناً میتوان هر یک از دو دکمه‌ی شروع و پایان ضبط تصویر را به یکی از کارتها اختصاص داد.

ورودی‌ها و خروجی‌ها

این دوربین دارای یک خروجی تصویر HDMI ، یک خروجی کامپوزیت یک درگاه MicroUSB ، یک خروجی هدفون و دو ورودی میکروفن حرفه ای از نوع XLR میباشد.

یک ورودی ریموت و یک ورودی DC هم از دیگر موارد موجود روی بدنه آن هستند. ضمناً این دوربین مجهز به یک جفت میکروفن داخلی استریو هم می‌باشد.

 دوربین سونی 

 سرویس انواع دوربین های دیجیتال در تعمیرگاه نوین رایگان می باشد.

تلفن:66342591-66342590-66342592-66342593

 

دسترسی سریع به فرم های نوین تعمیرات