دوربین عکاسی Alpha 7

دوربین عکاسی سونی Alpha 7Rمجهز به یک سنسور Exmor CMOS 35 میلی متری (فول فریم) با رزلوشن مفید 4/36 مگاپیکسل است، که این سنسور در بین تمام دوربین های سری A شرکت سونی که تاکنون ساخته شده است بالاترین رزلوشن را دارد و فاقد فیلتر اپتیکال پایین گذر است، که موجب افزایش قدرت تفکیک دوربین و جزئیات تصویر می شود. در دوربین عکاسی دیجیتال سونی Alpha 7R این سنسور جدید با یک پردازشگر Bionz X ترکیب شده است که شرکت سونی ادعا می کند سرعت پردازش اطلاعات آن 3 برابر نسل قبلی پردازشگر Bionz است.

این پردازشگر پر قدرت قادر به تولید ظریف ترین جزئیات سوژه عکاسی با دقت بالا است و نویز تصویر را در انواع شرایط نورپردازی در حد بسیار پایینی نگه می دارد. از طرف دیگر، این پردازشگر پر قدرت در کنار سنسور پیشرفته و رزلوشن بالای دوربین دیجیتال سونی Alpha 7 این امکان را فراهم می آورد این دوربین قادر به ضبط فیلم های فول HD بسیار باکیفیت (1920 x 1080p /60p) با رنگ های غنی و نویز فوق العاده پایین باشد. یکی دیگر از ویژگی های دوربین دیجیتال سونی Alpha 7 در فیلمبرداری قابلیت Clear Image Zoom است که بدون برش و کاستن تعداد پیکسل ها امکان گرفتن شات های کلوزآپ پرقدرتی را فراهم می کند. از طرف دیگر این دوربین دارای قابلیت کنترل و تنظیم میزان و سطح صدا به هنگام فیلمبرداری به اضافه یک پورت HDMI «زنده» برای انتقال فیلم ها به یک مانیتور یا وسیله ضبط خارجی است.

دوربین عکاسی سونی Alpha 7 مجهز به سیستم Wi-Fi داخلی با قابلیت NFC یا اتصال میدان نزدیک است که دوربین از با استفاده از این قابلیت می تواند از طریق نزدیک شدن یا تماس فیزیکی با وسایل هوشمند سازگار با NFC براحتی و بدون نیاز به تنظیمات خاص به آنها متصل شود. با استفاده از این ویژگی علاوه بر انتقال عکس ها و تصاویر از دوربین به وسایل هوشمند نظیر تلفن های هوشمند یا تبلت ها، می توان از این ابزارها برای کنترل دوربین سونی آلفا A7 از راه دور نیز استفاده کرد. دوربین عکاسی دیجیتال سونی Alpha 7 می تواند به پلت فورم نرم افزارهای دوربین Play Memories دسترسی داشته باشد، که این امکان را برای کاربران فراهم می کند افکت ها، فیلترها، و نرم افزارهای جدیدی را به دوربین اضافه کنند. این پلت فورم شامل نرم افزار جدید «Multiple Exposure یا نوردهی چندگانه » است که چندین شات پشت سر هم را بطور خودکار در قالب یک عکس ترکیب می کند؛ و همچنین نرم افزار Smart Remote Control که امکان کنترل مستقیم نوردهی و سرعت شاتر دوربین عکاسی سونی آلفا Sony A7 از یک تلفن هوشمند متصل به دوربین را فراهم می کند. دوربین سونی Alpha 7 دارای فن آوری فوکوس خودکار Fast Intelligent AFیا فوکوس خودکار هوشمند سریع است که فوکوس خودکار بسیار سریع و دقیقی ایجاد می کند.

دوربین عکاسی Alpha 7 

 سرویس انواع دوربین های دیجیتال در تعمیرگاه نوین رایگان می باشد.

تلفن:66342591-66342590-66342592-66342593

دسترسی سریع به فرم های نوین تعمیرات