PENTAX 645 Z

 دوربین دیجیتال PENTAX Z


با معرفی دوربین دیجیتال پنتاکس PENTAX 645 Zدر نوین تعمیرات همراه باشید.

دوربین دیجیتال عکاسی پنتاکس 645Z،طراحی منحصر به فرد، کیفیت فوق العاده و بی نقص، راحتی استثنایی و رزولوشن موثر و بالای 51/4 مگاپیکسل را باهم درهم آمیخته است. دوربین دیجیتال پنتاکس مدیوم فرمت (دوربین عکاسی حرفه ای )که برای دامنه وسیعی از عکاسان حرفه ای طراحی شده، می تواند با سرعت 3 فریم بر ثانیه عکاسی کند .

pentaxz645.jpg - 41.58 کیلو بایت

دوربین دیجیتال پنتاکس سری z حرفه ای از مرور و انتقال سریع عکس ها برخوردار است. عکس دوربین عکاسی دیجیتال پنتاکس را می توان با یک نمایشگر LCD 3.2 اینچی قابل حرکت تماشا کرد. با دوربین دیجیتال پنتاکس z حرفه ای ، فیلمبرداری HD FULL را انجام دهید.


حسگر 43.8mm x 32.8mm با یک حسگر CMOS با 51.4 مگاپیکسل برای عکاسی با رزولوشن بالا و برنامه های چاپ با اندازه بزرگ بسیار ایده آل است و همچنین عکاس در برش زدن عکس انعطاف پذیری زیادی خواهد داشت.


پاسخ و سرعت فوق العاده در دوربین دیجیتال پنتاکس z
دوربین دیجیتال پنتاکس 645Z سرعت عکاسی 3 فریم در ثانیه، پردازش تصوير سریع برای مرور سریع عکس ها را دارد و همچنین دوربین عکاسی پنتاکس 645Z سرعت انتقال عکس با یک اتصال USB 3.0 را فراهم کرده است.


ماژول فوکوس خودکار SAFOX 11
فوکوس خودکار SAFOX 11 شارپ ترین فوکوس را تضمین می کند. این دوربین دیجیتال عکاسی از 27 حسگر فوکوس خودکار با حساسیت نوری فوق العاده گسترده از 3EV -گرفته تا +18EV بهره می برد. ماژول فوکوس در دوربین حرفه ای پنتاکس شامل 25 حسگر متقاطع و سه حسگر فوکوس خودکار است که فقط به فوکوس در نور کم اختصاص یافته اند.


تجزیه و تحلیل صحنه به صورت زنده با حسگر 86,000 پیکسلی
سیستم جدید تحلیل صحنه زنده یک حسگر نورسنج RGB با 86,000 پیکسل و الگوریتم های پیشرفته ای است که دقت نوردهی، تراز سفیدی و فوکوس خودکار را بسیار بالا می برند. حتی در شرایط نوری دشوار نیز می توانید عکس با نور یکنواخت داشته باشید.


طراحی کاملا ضد هوا و سرما دوربین دیجیتال عکاسی پنتاکس pentax z
بدنه آلیاژ منیزیم، شاسی آلیاژ آلومینیم، و 76 جوش ویژه، این بدنه را کاملا ضد هوا و سرما کرده است. این بدنه کاملا در برابر آب، گرد و غبار، برف، شن و دود مقاوم است و عملکرد فوق العاده ای را در شرایط میدانی بسیار دشوار یا آتلیه نشان می دهد.


طرح بدون فیلتر ضد پله پله گی
طرح بدون فیلتر ضد پله پله گی در دوربین عکاسی مدیوم فرمت پنتاکس رزولوشن فوق العاده ای را برای عکس هایی با جزئیات بسیار عالی و رزولوشن بالا تحویل عکاس می دهد. همچنین، انتخاب لنز و شرایط عکاسی کنترل می شود تا از موجدار شدن پیشگیری شود.


اسلات های دوگانه SD و فلوکارت اختیاری در دوربین مدیوم فرمت پنتاکس
عکاسان آتلیه و ماکرو قطعا از فلوکارت 16 گیگابایتی استقبال خواهند کرد. این ویژگی در دوربین عکاسی پنتاکس به شما امکان اعمال تغییراتی از قبلی دیافراگم، سرعت شاتر و ISO، تغییر نقطه فوکوس، زدن دکمه شاتر، چک کردن عکس به صورت زنده، و گشت و گذار در میان عکس ها و دانلود آنها را از راه دور و از طریق هر مرورگر وب می دهد.


پشتیبانی کارت حفظه دوگانه SD/SDHC/SDXC نیز که در دوربین دیجیتال پنتاکس 645Z وجود دارد امکان ذخیره مطمئن و سریع عکس های رزولوشن بالا را می دهد و همزمان می توانید از فرمت های مختلف کارت حافظه استفاده کنید. همچنین می توانید عکس ها را بر اساس فرمت اصلی شان به کارت حافظه های خاص اختصاص دهید، یا کافی است چند کارت حافظه پشتیبان به همراه داشته باشید.

 

 

 

دسترسی سریع به فرم های نوین تعمیرات