لنز سیگما 70-300 mm

 لنز sigma 70-300mm F/4-5.6 DG Macro - Canon Mount


 این لنز سیگما یک لنز تله‌ی کوچک با گستره‌ی زوم بسیار بالایی است. گستره‌ی فاصله‌ی کانونی این لنز می‌تواند برای عکاسی پرتره، عکاسی از کودکان از فاصله‌ی دور، ورزش‌های سالنی، و حتی طبیعت و حیات وحش مورد استفاده قرار گیرد. این لنز برای عکاسی در سفر و یا عکاسی از جزئیات مناظر طبیعت (مانند گل‌ها) بسیار مناسب است. این لنز با وجود حجم و وزن کم، نسبت زوم 4 به 1 دارد.

از آن‌جایی که این لنز دارای حداکثر بزرگ‌نمایی 2 : 1 (در فاصله‌ی کانونی 300میلی‌متر) است، می‌تواند در عکاسی ماکرو استفاده شود. هم‌چنین این لنز، گزینه‌ای مناسب برای عکاسی پرتره، عکاسی ورزشی، طبیعت و حیات وحش است.

عدسی‌های دارای پخش نوری کم (SLD: Special Low Dispersion)
عدسی‌های دارای پخش نوری کم (SLD) در این لنز برای تصحیح مناسب آبراسیون رنگی (Chromatic Aberration) استفاده شده‌اند. این کار هم‌چنین باعث تصحیح تغییرات تناوربی آبراسیون در اثر فوکوس‌کردن می‌شود. پوشش‌های چندلایه‌ی عدسی‌ها (Super Multi-Layer Coatings) آثار ناشی از تشعشعات نوری (Flare) و شبح‌وارگی (Ghosting) را تا حد زیادی کاهش می‌دهند تا کیفیت تصویر بالا، در طول گستره‌ی زوم، حاصل شود.

عکاسی ماکرو با حداکثر بزرگ‌نمایی 2 :‌ 1
حداقل فاصله‌ی فوکوس این لنز 5/1متر در تمام فواصل کانونی است. این لنز دارای یک کلید برای تغییر حالت عکاسی عادی به حالت عکاسی ماکرو – تنها در فواصل کانونی 200 تا 300میلی‌متر است. در طول این فواصل کانونی حداکثر بزرگ‌نمایی بین 9/2 : 1 (در فاصله‌ی کانونی 200میلی‌متر) و 2 : 1 (در فاصله‌ی کانونی 300میلی‌متر) است.

بدون تغییر فاصله‌ی دوربین و سوژه، کاربر قادر خواهد بود تا بزرگ‌نمایی را تغییر دهد.

 

دسترسی سریع به فرم های نوین تعمیرات