اخبار و مقالات

تعمیرگاه مرکزی کانن


تعمیرگاه مرکزی کانن؛ هر چند وقت یک بار باید خدمات دوربین خود را دریافت کنم؟ ما از تجهیزات دیجیتال خود تا 5 تا 10 برابر بیشتر از دوربین های فیلم خود استفاده می کنیم، امکان مشاهده و حذف را داریم. زمانی که ما یک رول 36 فیلمی داشتیم، مراقب بودیم از چه چیزی عکس بگیریم و به عنوان یک مصرف کننده، رول حداقل برای سه جشن تولد دوام می آورد.

نوین تعمیرات مرکز تخصصی تعمیر دوربین های فیلمبرداری و عکاسی از برندهای معتبر دنیا است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

امروزه با دوربین های دیجیتال خود تا 100 عکس یا بیشتر در یک جشن تولد می گیریم. این باعث ایجاد فرسایش در دستگاه می شود.
باید هر سال تمیز، سرویس و نگهداری شود. آنها ابزار تجارت شما هستند و برای جلوگیری از خرابی نیاز به سرویس و نگهداری دارند.

بسته به کاربرد محصول شما توصیه عمومی این است که هر دوتا سه سال این کار را انجام دهید. اگر شما یک مصرف کننده پر مصرف هستید، شاید هر یک تا دو سال یکبار.

SRT
زمان انتشار شاتر اکثر دوربین ها یک شمارنده شاتر در خود دارند. هر بار که واحد شاتر روشن می شود، دوربین شمارش را نگه می دارد. این نشانه خوبی از نوع خدماتی است که تجهیزات شما نیاز دارند. اگر دوربین دارای SRT بالا (100000 یا بالاتر) باشد، ممکن است دستگاه نیاز به تمیز کردن و سرویس کامل داشته باشد. تکنسین قطعات متحرک اصلی دوربین را از نظر سایش بررسی می کند. اگر این قطعات علائم فرسودگی نشان دهند، تعویض آن ها را توصیه می کنیم.
تعداد کم شاتر ممکن است تجهیزات به تمیز کردن و سرویس اولیه و نگهداری پیشگیرانه نیاز داشته باشد.
اگر تعداد شاتر زیاد باشد، ممکن است تجهیزات نیاز به تعویض قطعات متحرک اصلی داشته باشد.

تعمیرگاه های مرکزی کانن با توجه به تجربه و موجودی فراوان، می توانند تعمیرات دوربین را با کمترین قیمت و سریع ترین چرخش ارائه دهند.

در بیشتر موارد، تعمیرات ظرف 3 تا 5 روز کاری تکمیل می شود. به جای اینکه از طریق مغازه ها فروشندگان مختلف کمک بگیرید ، میتوانید مستقیماً با مرکز تعمیر تماس بگیرید. تجهیزات شما توسط تکنسین های آموزش دیده کانن با استفاده از استانداردهای پیشرفته سرویس می شوند. فناوری هنری، برای کمک به اطمینان از ادامه کیفیت تصویر بهینه بسیار مهم است.

اگر به خدمات با قیمت ثابت (مانند خدمات تعمیر و نگهداری یا ارتقا) نیاز دارید، می‌توانید با استفاده از پورتال خدمات آنلاین و حضوری مرکز تعمیر Canon ، سرویسی را برای محصول خود ترتیب دهید، جایی که شما در روند ارائه درخواست خود راهنمایی خواهید شد.

محصول Canon من کار نمی کند چه کاری باید انجام دهم؟

تعمیرگاه مرکزی کانن؛ در مرحله اول، پیشنهاد می‌کنیم به پشتیبانی تعمیرگاه دوربین کانن مراجعه کنید آنها حاوی اطلاعاتی هستند که ممکن است در حل مشکل به شما کمک کند.
می‌توانید با کمک مرکز ، تعمیری را برای محصول خود ترتیب دهید، این مکان ها جایی هستند که در فرآیند ارائه مشکل خود راهنمایی می‌شوید و توصیه‌های عیب‌یابی (در صورت وجود) ارائه می‌شود.

لطفاً توجه داشته باشید که شرکای خدمات مجاز Canon سازمان‌های مستقلی هستند و بنابراین با شرایط و ضوابط خاص خود کار می‌کنند. بنابراین، ممکن است بخواهید قبل از ارسال هر محصولی برای سرویس یا تعمیر برای آنها، برای جزئیات بیشتر با آنها تماس بگیرید یا با آنها مستقیما صحبت کنید.
بسته به محصول شما، ممکن است شما را به سمت تیم پشتیبانی خود راهنمایی کنند تا بتوانند کمک بیشتری ارائه دهند.


- هنگامی که محصول خود را برای سرویس یا تعمیر ارسال کردم، چه اتفاقی می افتد؟


پس از دریافت محصول شما در مرکز تخصصی و حرفه ای کانن، کالا ی شما در سیستم آنها ثبت می شود و یک پیام تایید برای تایید دریافت برای شما ارسال می شود.
هنگامی که سفارش شما پردازش شد و محصول شما ارزیابی شد، آنها فورا با شما تماس می گیرند تا تأییدیه شما را برای ادامه درخواست دریافت کنند. همچنین درباره قول های زمان و هزینه ارائه خدمات صحبت میشود.

پذیرش سفارش و تکمیل قرارداد خرید سرویس و تعمیر زمانی صورت می‌گیرد که خدمات یا تعمیرات درخواستی را آغاز کنند، مگر اینکه به شما اطلاع داده باشند که سفارش شما را نمی‌پذیریم.