HERO4 Silver

 دوربین فیلم برداری ورزشی گوپرو Hero4 Silver


 نوین تعمیرات با معرفی  دوربین فیلم برداری ورزشی گوپرو Hero4 Silver همراه شماست .

 HERO4 Silver به عنوان اولین و تنها دوربین گوپرو که مجهز به نمایشگر یکپارچه است، کاربران زیا دی را مجذوب خود نموده به طوری که فروش مدل Silver بیشتر از Black است. فروش بالاتری که بیشتر دلیل آن را وجود نمایشگر رنگی لمسی به کار گرفته شده در مدل Silver می‌دانند تا اختلاف 100 دلاری بین این دو دوربین. می توان گفت از دید این افراد پرداخت مبلغ بیشتر و نداشتن نمایشگری که در مدل پایین‌تر موجود است چندان منطقی به نظر نیاید.

لازم به ذکر است بعد از به‌روزرسانی میان‌افزار HERO4 Silver اختلاف کیفیت تصویر آن با مدل Black بسیار کم شده است؛ هرچند عده بسیاری نیز فیلم‌برداری 4K با سرعت 30 فریم بر ثانیه و فیلم‌برداری 1080p با حداکثر سرعت 120 فریم بر ثانیه  را با هیچ‌چیز عوض نخواهند کرد. جالب است که بدانید یکی از مهم‌ترین کاربردهای فیلم‌برداری با رزولوشن‌ها بالا در این دوربین‌ها، استخراج عکس از این ویدیوهاست.

این دوربین نیز مانند سایر دوربین‌های GoPro با استفاده از قاب ارائه شده در بسته‌بندی، ضد آب می‌شود و GoPro کارکرد بدون نقص آن را تا عمق 40 متری تضمین نموده است. همچنین این دوربین به قدر کافی مستحکم و مقاوم ساخته شده تا بتواند در برابر شرایط سخت مقاومت کند. تمامی این توانایی‌ها در کنار قابلیت خوب این دوربین برای فیلم‌برداری در محیط‌های کم‌نور، کیفیت ضبط صدای بسیار خوب و لنز بسیار واید به شما امکان ضبط و اشتراک گذاری لحظه‌های زندگی پر هیجانتان را می‌دهند.

 مشخصات فنی :

- دقت مؤثر حسگر 12 مگاپیکسل

- رزولوشن فیلم Full HD
- توضیحات فیلم4K با 15 فریم بر ثانیه، 2.7K با 30 فریم بر ثانیه، 1080p با60 فریم بر ثانیه و 720p با 120 - فریم بر ثانیه
- نور فیلم برداری (پرژکتور)
- فرمت فیلم H.264 codec, .mp4 file format
- فیلمبرداری سه بعدی

- رزولوشن عکس 12 مگاپیکسل

دسترسی سریع به فرم های نوین تعمیرات