اخبار و مقالات

تعمیرگاه مرکزی دوربین نیکون

فروش و تعمیر انواع دوربین از جمله دوربین نیکون در شرکت نوین تعمیرات انجام می شود .شرکت نوین تعمیرات به عنوان تعمیرگاه مرکزی دوربین نیکون فعالیت می نماید.

شرکت نوین تعمیرات با تیم متخصص و ماهر کارشناسانش ، با بالاترین سطح کیفیت خدمات خود را در زمینه فروش و خدمات پس ازفروش و از جمله تعمیرات دوربین عکاسی از جمله تعمیر گاه دوربین نیکون به مشتریان عزیز خود ارائه می کند، مهارت کارشناسان شرکت نوین تعمیرات همرا با به‌روزترین امکانات تعمیرات و ابزارآلات تعمیر، آماده خدمت به مشتریان و عکاسان گرامی است. برای استفاده از خدمات در شرکت نوین تعمیرات از راه های ارتباطی معرفی شده تماس برقرار نمایید.

عکاسی برای بسیاری از افراد یک سرگرمی است و خاطرات خود را ثبت می کنند. برای همین منظور به معرفی دشمنان مهم هر دوربین می پردازیم:

خطراتی که دوربین عکاسی را تهدید می کند

تابش نور خورشید و یا نور چراغهای لیزری: اگر لنز بزرگ باشد خورشید یا نور لیزر هم در داخل کادر بزرگتراست و اثر حرارت آن هم به همین مقدار بالا می رود و احتمال خرابی دوربین هم بیشتر می گردد.
گرد و غبار، لکه ها، شن زدگی: گرد و غباردر محیط موجود می باشد و به آسانی بر روی دوربین و درون بدنه آن نفوذ می نماید. اگر این گرد و غبار‌ها در خارج از دوربین باشند مشکلی ایجاد نمی‌کنند البته به غیر از روی لنز دوربین اما اگر این غبار وارد محفظه دوربین گردد امکان دارد به آیینه صدمه بزند و جریان‌های الکتریسیتی و سنسورهای دیجیتالی را دچار آسیب نماید.
تکان شدید، ضربه خوردگی
آب و رطوبت
حرارت
مواد شیمیایی

ویژگی یک تعمیرگاه مرکزی دوربین نیکون

 از قطعات اصل و شرکتی در زمان تعمیر دوربین نیکون

بهره گرفتن از کادر ماهر و تیم متخصص در شرکت نوین تعمیرات

مشتری مداری

سرعت بالای تعمیر دوربین

قیمت مناسب و منصفانه

گرفتن اجازه پیش از هرگونه تعمیر و تعویض قطعات

ارائه راهکار و اطلاعات پیش از تعمیر به صورت شفاهی و کتبی

این مجموعه در زمینه تعمیر و خرید دوربین و تعمیر انواع لنز با ارائه مشاوره آنلاین در خدمت مشتریان عزیز می باشد. در صورت هرگونه سوال و ... با شماره های موجود تماس بفرمایید.

تلفن:66342591-66342590-66342592-66342593

تعمیرگاه مرکزی دوربین نیکون